Mahsun Kırmızıgül Fan Sitesi
Mahsun Kırmızıgül'ün Azerbaycan Fan Clubu"na Hoş geldiniz...
Sitemizin içeriğinden yararlanmak ve paylaşımda bulunmak için sitemizin üyesi olmanız şartdır...
Mahsun Kırmızıgül'ün Azerbaycan Fan Clubu"na Hoş geldiniz...
Sitemizin içeriğinden yararlanmak ve paylaşımda bulunmak için sitemizin üyesi olmanız şartdır...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mahsun Kırmızıgül'ün Azeri,Türk ve Diğer Ülkelerden olan Hayranlarının Kardeşçe Buluştuğu Mekan

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

+5
fero
salim
maviş_56
Sebuhi Nezerov
ADALET_AZERI
9 posters
YazarMesaj
NEZEROV
Misafir
Anonymous

MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ Empty
MesajKonu: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyCuma Ara. 12, 2008 1:57 pm

ARKADASLAR MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ BURAYA KONU AÇARAK YA DA KONULARA CEVAP YAZARAK BİLDİRE BİLİRSİNİZ...BURAYA HATTA SİTEMİZE ÜYE OLMAYAN ARKADAŞLAR DA YAZA BİLİR
ADALET_AZERI
Aktif Üye
Aktif Üye
ADALET_AZERI

Erkek
Lakap : AZERİ

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyCuma Ara. 26, 2008 1:05 pm

Meraba Mahsun abimiz. Bu mesajı yazma nedenim size olan sonsuz ve hiç bi şeyle ölçüle bilmeyen sevgimdi. Aynı zamanda sizin gibi büyük ve son derece sevilen bi sanatçıya ulaşa bilmek benim için şereflerin en büyük şerefidir. Sizi çok seviyoum Mahsun abi. Hoşça kalın.
Sayqı ve sevgilerle ADALET AZERİ
Sebuhi Nezerov
Administrator
Administrator
Sebuhi Nezerov

Erkek
Lakap : Angel of Death

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyCuma Ara. 26, 2008 5:57 pm

Dayıcım rahat ol bu yazını maille Mahsun abiye atacağım
mesajın için teşekkürler
http://mahsun-kirmizigul.net.tc
maviş_56
Süper Moderatör
Süper Moderatör
maviş_56

Kadın
Lakap : mahsun kolik

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 4:24 pm

bir kere cikte olsa körmicekmiyim onu mahsunumu görsem ona söyleyeceyim çok şeyvar keşke görsem onu ama nerde benden o şans seni çok seviyorum mahsunum benim işin göcün rast gele işallah mahsunum
Sebuhi Nezerov
Administrator
Administrator
Sebuhi Nezerov

Erkek

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 5:03 pm

inşallah Film ve albüm çalışmaları sonrası sitemize uğrar..çünki söz verdi
salim
yeni uye
yeni uye
salim

Erkek

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 12:03 pm

sayın mahsun kırmızıgül ben sizin hayranınızım dbakırdan yazıyorum yeni albümünüzü umutla bekliyoruz inşallah dbakıra bir konser verirsiniz sizi umutla bekliyoruz Allah a emanet olın
Sebuhi Nezerov
Administrator
Administrator
Sebuhi Nezerov

Erkek

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 1:04 pm

Salim Kareşim bu mesajı yazmışsın Aysel lazım olan yere taşımış ikinciye gerek yok..
fero
yeni uye
yeni uye
fero

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 5:30 pm

ya abi albüm ne zaman cikiyor.
Sebuhi Nezerov
Administrator
Administrator
Sebuhi Nezerov

Erkek

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 12:26 pm

Bu Yıl albüm yok kardeşim...
karacocu
Misafir
Anonymous

MesajKonu: mahsun kırmızıgül=yılmaz güney   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 4:46 pm

Ben bir yılmaz güney hastasıyım.Mahsun Kırmızıgül onun izinden gidiyor tebrik ederim çok güzel filimler çevirdi.ama şu eleştiriyi yapmak istiyorum.Yılmaz Güney filimlerinde genellikle önce mazlum sonra üstüne gelindiğinde aslan kesilen tam bir BASROL oyuncusu.Mahsun un filimlerinde şunu gördüm o hep 2. planda yani ben mahsunun filmi olduğu için seyretmeye gitsem istediğimi bulamam.mesela Güneşi gördümde Mahsun un en büyük hatası bence mahsusnun bir küçük kardeşi rolünde ki adam tamamen gereksizdi.kado olmalıydı tamam ama onu öldüren kardeşi gereksizdi.onun rolü biraz saçma geldi bana onun yerine mahsun bu 2 adamı birleştirebilirdi...
by_fatih23
yeni uye
yeni uye
by_fatih23

Erkek

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyPtsi Ekim 04, 2010 9:07 pm

slm mahsun abi.. alemin en kralı sensin abi.. seni çok seviyorum ..elazığdan selamlar..
firarii
yeni uye
yeni uye
firarii

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptySalı Kas. 09, 2010 1:23 pm

merhaba mahsun abi. öncelikle seni Newyork ta 5 minare filmindeki başarından ötürü kutlamak istiyorum. bir kaç sitede film hakkında hak edilmeyen yalan yanlış eleştiriler yapılmış.bu insanlar filmi nasıl izlemişte bu eleştirileri yapmışlar merak etmeden duramıyorum. bence filmin her anı her sahnesi ve özelliklede konusu oyuncuları gerçekten şahaneydi.filmin her yerinden kalite akıyordu. hem oyunculuğunuz hemde yönetmenliğiniz bence kusursuzdu. sizi tebrik ediyor yeni proje ve çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum saygılarımla.
fatih zozik
yoruldum
yeni uye
yeni uye
yoruldum

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:39 pm

allah yolun açık etsin ben diyarbekirden doğan tek hayalim birgün seninle filmde oynamak ve bana bütün kalbimle inanıyorum allaha emanet abe ellerinde öperim .ğatırete
FiRaRi-StyLe
yeni uye
yeni uye
FiRaRi-StyLe

MesajKonu: Geri: MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ   MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ EmptyPtsi Mart 26, 2012 10:40 pm

mahsun abımiz daima warr ol , mutlu huzur dolu yılllara iyiki warsın saygılarımla FiRaRi StyLe....

MAHSUN ABİYE SOYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mahsun