Mahsun Kırmızıgül Fan Sitesi
Mahsun Kırmızıgül'ün Azerbaycan Fan Clubu"na Hoş geldiniz...
Sitemizin içeriğinden yararlanmak ve paylaşımda bulunmak için sitemizin üyesi olmanız şartdır...
Mahsun Kırmızıgül'ün Azerbaycan Fan Clubu"na Hoş geldiniz...
Sitemizin içeriğinden yararlanmak ve paylaşımda bulunmak için sitemizin üyesi olmanız şartdır...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mahsun Kırmızıgül'ün Azeri,Türk ve Diğer Ülkelerden olan Hayranlarının Kardeşçe Buluştuğu Mekan

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni ALbum Yok mu ???

2 posters
YazarMesaj
ÇAKIR
çalışkan üye
çalışkan üye
ÇAKIR

Erkek
Lakap : Halk Oyuncu - Mahsuncu

Yeni ALbum Yok mu ??? Empty
MesajKonu: Yeni ALbum Yok mu ???   Yeni ALbum Yok mu ??? EmptyPaz Ağus. 12, 2012 2:13 pm

2012 Yilindayiz Mahsun Abiden Yeni Album Yokmu Acaba ??? Bence Hayranlari Yeni Bir Albumu Hak Ettiler 2006'dan Bu Yana Album Hasretiyle Yanip Tutusuyoruz Bence Kral'in Artik Buna Dur Demesi Lazim Doqrumudur..
Candogan.izmir
yeni uye
yeni uye
Candogan.izmir

Erkek
İş/Hobiler : Kargo
Lakap : Mahsuncu

MesajKonu: Geri: Yeni ALbum Yok mu ???   Yeni ALbum Yok mu ??? EmptyPaz Haz. 01, 2014 8:42 pm

slm mahsun abi ben izmirden fanatik hayranınım senden yeni albüm bekliyorum sevgiler..
Candogan.izmir
yeni uye
yeni uye
Candogan.izmir

Erkek
İş/Hobiler : Kargo
Lakap : Mahsuncu

MesajKonu: Geri: Yeni ALbum Yok mu ???   Yeni ALbum Yok mu ??? EmptyPaz Haz. 01, 2014 9:11 pm

slm mahsun abi ben izmirden can doğan seninle tanışmak gerçekten çok istiyorum. bende bütün albümlerin ve filmlerin var. işten gelince senin hep albümlerini dinliyorum. filmlerinde güzel ama yeni kaset çıkartırsan çok sevinirim. mesaj yazarsan sevinirim hoşçakal....

Yeni ALbum Yok mu ???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ^^^Yeni Resimler^^^
» Yeni imzalar
» Yeni animasyonlar
» daha yeni animasyonlar